Sabıkalı Akit gazetesinden Cihangir İslam a provakasyon

02 Tem 08:45 1750 Türkiye

Yeni Akit Gazetesi Cihangir İslam Akit tv FETÖ

Akit TV yine yapacağını yaptı. İktidarı savunma adına yayın konuğunu provake etmeye kalktı. Program konuğu Cihangir İslam yayını terketti.

Meclis kürsüsünden yaptığı konuşmalarla AKP hükümetini yerden yere vurarak gündeme oturan Saadet Parti milletvekili Cihangir İslam , adını skandallarla duyuran hükümet yanlısı Akit TV'ye konuk oldu.

Program sunucusu Yusuf Ozan Demir ve haber koordinatörü Muharrem Coşkun'un taciz ve provakasyonlarına maruz kalan İslam yayını terkedip programdan çıktı.

Yayında AKP-FETÖ işbirliği, FETÖ'nün tanımı, 15 Temmuz ve "iki batıl" meselelesine değinen Cihangir İslam, kendisine yöneltilen "FETÖ'yü savunuyorsunuz" ifadelerinin ardından yayından ayrıldı.

 İslam, sunucu ve koordinatöre hitaben "Sizin derdiniz hakikat falan değil arkadaşlar" dedi. İslam,  "Bana FETÖ'cü diyen bir moderatörün yayınında konuşacak bir şeyim olmaz." diyerek yayını terk etti.

Bilindiği üzere Akit TV ve aynı yayın grubunda olan Akit gazetesi hükümet yanlısı tutumlarını sürdürürken muhaliflere yönelik provakatif ve yalan yayınlarıyla tanınıyor

 

Benzer Haberler