Sunucu Erkan Tan adeta omurgasızlığın kitabını yazdı

11 Kas 05:31 1850 Türkiye

Erkan Tan FETÖ

İktidar muhaliflerini her fırsatta FETÖ'cülükle suçlayan ve yayın yaptığı programda sık sık aşağılayan Erkan Tan'ın eski görüntüleri pes dedirtti

Sunduğu sabah haberi kuşağında iktidarı övüp muhalifleri iğnelemesiyle tanıdığımız sunucu Erkan Tan'ın eski görüntüleri ortaya çıktı.

Türkçe Olimpiyatları nedeniyle Türkiye'ye gelen yabancı öğrenciler ile ilgili sunduğu bir programda Fethullah Gülen ile ilgili övücü ifadeler kullanan ve ''bu hasret bitsin , seni çok özledik, artık gel Sayın Gülen ..'' gibi hasret içeren övücü ifadeler kullanan Tan , yakın zamanda çekilen programlarda ise Fethullah Gülen'i övenler için bizzat kendisi 'O . Çocukları' ifadesini kullanıyor.

Sosyal medyada  yandaş sunucunun çelişkilerle dolu iki görüntüsü ''Şimdi mehteri verelim mi Erkan Tan'' denilerek veriliyor. Kendi kendisiyle çelişen ve alay konusu olan Tan hakkında bir işlem yapılmazken FETÖ davaları nedeniyle yolu hiç Gülen cemaatinden geçmemiş olan ama ortak yönleri AKP muhalifliği olan binlerce insan cezaevlerinde gün dolduruyor.

Benzer Haberler